Lokalita

Lokalita Žižkova je na vzestupu a s ní roste i hodnota a kvalita bydlení a života jejích obyvatel. Rezidence Krásova je navíc v horní části Žižkova, která přiléhá k Vinohradům a je ovlivněna i jejich duchem. Nedaleko Rezidence je několik zelených i kulturních parků. V Mahlerových sadech, vzdálených pouhých 5 minut chůze, nabízí Žižkovská věž fenomenální výhled na celou Prahu a dává nezaměnitelný rukopis jejímu nejbližšímu okolí. Pro příjemné procházky nebo na letní posezení i s dětmi můžete zajít například do slavných Riegrových sadů.
Lokalita je vynikající jak pro svobodný život mladých lidí, tak pro život větších rodin s dětmi i bez nich. Kulturní vyžití v lokalitě Žižkova je bohaté. Koncertní a výstavní síň Atrium a velké množství divadel a malých scén je toho zárukou. V bezprostředním okolí rezidence naleznete také nespočet kvalitních restaurací a místních kaváren. Pro praktický život nechybí pošty, bankovní instituce, lékárny, mateřské a základní školy (Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, ZUŠ), střední školy a gymnázia (Gymnázium a hudební škola, Arcibiskupské gymnázium v Praze), Vysoká škola ekonomická či soukromá vysoká škola Unicorn College. V okolí v pěší dostupnosti najdete všechny druhy obchodů, které můžete potřebovat a na náměstí Jiřího z Poděbrad i pravidelné farmářské trhy. V nákupním centru Atrium Flora najdete vše pod jednou střechou a nakonec můžete navštívit i 3D filmy v multikině Cinema City.

Rezidence má i vynikající dopravní dostupnost po celé Praze. Tramvajová zastávka Husinecká je pouhých 5 minut chůze od domu a trasa metra A – Jiřího z Poděbrad cca 10 minut chůze. Parkování pro Rezidenci je na modré zóně v ulici Krásova.
Máte zájem o bydlení? Kontaktujte nás!
+420 734 445 445
sarka.ticha@luxent.cz
Ing. Šárka Tichá
prodejní makléř projektu